Amaçlarımız

Öğrencilerimize daha iyi bir eğitim, kullanıcılarımıza ise daha iyi bir kullanım sağlamak.

 

Çalışmalarımız

İlkokul,ortaokul, lise ve üniversite gençlerine yönelik teknik eğitimler ve atölye çalışmaları ile oyunlar yazılmaktadır.

 

 

 

İş Birliklerimiz

70 kişilik kadromuz ile 3 farklı ofiste mobil oyun geliştirmeyi en üst seviyeye çıkarmak için muhteşem ekibimizle çalışıyoruz.

 

 

Ekibimiz, çeşitli üniversitelerdeki ve kamu kurumlarındaki tüm yaş grupları için kodlama eğitimi vermektedir. Program, algoritmik düşünce sistemini geliştirmeye yönelik olup ,hızlı düşünmeyi ve kısa sürede problemi gidermeyi amaçlar.
Yeni neslin geleceği şekillendirmesine olanak sağlamaktadır. Gençlerin ileride seçecekleri her meslek için teknolojiye hakim olması beklenmektedir. Bu yüzden kodlama eğitimlerinin erken yaşta öğretilmesi daha iyi bir olanak sağlar. Teknolojiyle ne kadar erken tanışılırsa, özümsenmesi o kadar da iyidir.

Kodlama, özgüven sağlar.
Yapılan projeler, anlatılan sunumlar çocukların ve gençlerin kendilerine inanmalarına karşın etken olur. Aynı zamanda diğer alanlarda da başarılı olunmasını destekler. Kodlama; beraberinde matematik, fen ve okuma-yazma gibi farklı alanlarda öğrenme becerisi katar. Eğitim hayatı dışında normal hayatı da kolaylaştırır. Karşılaşılan sorunlarla başa çıkmaya yardımcı olur.